İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ 7 MAYIS 2014

7 mayıs 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:45 de başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

günün önemli koşusu;

4.ayak; Nurettin Karaca Koşusu

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 6 numaralı Çaykaşı isimli safkanı öneriyorum.

Son derece uygun rakiplerle start alacak safkanın bunu değerlendirerek yarışı rahat kazanacağını düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 3 numaralı Hülyacan isimli safkanı öneriyorum.

Kum pistte 4 yarış kazandıktan sonra çim pistte beşincilik elde eden safkanın yeniden çıkacağı kum pistte usta jokeyi Halis Karataş ile yarışı kazanacağını düşünüyorum.


Günün İstanbul Kuponu;

1.ayak; 6
2.ayak; 4,7,10,14,1
3.ayak; 2,3,5
4.ayak; 3
5.ayak; 3,4,5,6,12
6.ayak; 14,15
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk