Ana Sayfa » , » 3 jokeye at binmeme cezası

3 jokeye at binmeme cezası

2 Mayıs 2014 tarihinde Cuma günü Bursa yarış programının 2.koşusunda at binen jokey Gökhan Yıldız ve Oğuz Eren ile apranti Mahsun Demirbaş ceza aldılar.

Start çıkışı hatalı kulvar değiştirdiklerinden dolayı Bursa Komiserler Kurulu tarafından cezalandırılan binicilerden Gökhan Yıldız’a 7 gün at binmeme cezası verilirken, Oğuz Eren ve Mahsun Demirbaş’a ise 5’er gün ceza verildi.

Gökhan Yıldız'ın neden iki gün daha fazla ceza aldığına dair bir açıklama yapılmaması kafalarda soru işareti bıraktı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk