4 MAYIS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

4 mayıs 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

İstanbul Veliefendi yarış programındaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Atilla Midillili koşusunda start alacak olan 1 numaralı Nearyl Green isimli safkanı öneriyorum.

Sentetik kum pistte oldukça başarılı yarışlar koşan ve son iki koşusunda da birinci olan safkanın Halis Karataş ile koşuyu kazanmasını bekliyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 5 numaralı Demre isimli safkanı öneriyorum.

Sevdiği pist ve mesafede sonlardaki kısa sprinti ile rakiplerini usta jokeyi Ahmet Çelik ile avlamasını bekliyorum.

Günün İstanbul Kuponu;

1.ayak; 1,5,6,7,8
2.ayak; 1,2,4,5
3.ayak; 2,3,5,6,7
4.ayak; 1
5.ayak; 7,9,1
6.ayak; 5

KUPON BEDELİ; 18 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk