İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 08-05-2014 PERŞEMBE

08-05-2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 19:00 başlayacak.

İzmir Şirinyer hipodromundaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı ÇAMÖNÜ BEYİ isimli safkanı öneriyorum.

Kum pistte kazandığı koşuda 1.09.98 lik derecesi ile rahat bir birincilik eden safkan,çim pistte bu performansını gösteremedi ve bir ikincilik bir de dördüncülük elde etti.

Yeniden İzmir kumunu geri dönen safkan yarışta en şanslı safkan.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 2 numaralı Nevvare isimli safkanı öneriyorum.

Sondan bir önceki kum pist koşusunda bu gruptaki rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan safkanın yine aynı perfomansı sergilemesi halinde koşuyu kazanacaktır.

Günün İzmir Kuponu;

1.ayak; 1,5,6,10,2
2.ayak; 3,4,11,7
3.ayak; 1,3,4,6
4.ayak; 1
5.ayak; 1,4,5,10,6
6.ayak; 2

kupon bedeli; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk