Ana Sayfa » , » Fatih Metin ilk koşusunu kazandı

Fatih Metin ilk koşusunu kazandı


11 Ocak 2014 tarihinde pistlere çıkan ve ilk atına binen apranti Fatih Metin aradan geçen 23 koşudan sonra ilk birinciliğine uzandı.

7 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda bindiği Mertkal ile bu başarıyı elde eden apranti sevincini nümayiş yaparak gösterdi.

Kariyerinde katıldığı 23 koşuda 1 birincilik,2 ikincilik,bir üçüncülük 2 de dördüncülük elde eden aprantimize kariyerinde başarı diliyoruz.

Daha çok çalışarak varolan yeteneğini geliştirmesi dileğiyle.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk