Ana Sayfa » , » 2014 Tbmm Koşusunu Karaüzüm kazandı

2014 Tbmm Koşusunu Karaüzüm kazandı


3 mayıs 2014 tarihinde cumartesi günü ankara 75.yıl hipodromunda koşulan Tbmm koşusunu Karaüzüm isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Baba Mevlüt ikinci,Kıbrıslı üçüncü,Şahpazlı ise dördüncü olarak tamamladılar.

Sonlardaki etkili sprinti ile rakiplerini foto önüne avlayan Karaüzüm bu önemli koşuyu kazanarak sahiplerini 700 bin TL lik ikramiye kazandırdı.

Yarışın farkları; Boyun-Yarım Boy-Yarım Boy
Ganyan; 4.40
Bitiriş Derecesi; 1.46.40

yarışın videosu için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk