1 MAYIS 2014 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

1 mayıs 2014 tarihinde perşembe günü İşçi Bayramının kutlandığı gün Ankara 75.Yıl hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Ankara 75.Yıl hipodromundaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı Divine Star isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu 1900 metre kum pistte oldukça rahat bir tempoda kazanan safkanın kendisini tanıyan jokeyi Gökhan Kocakaya ile yarışı kazanacaktır kanaatindeyim.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 1 numaralı Turabi isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda Demirdöven,Şahpazlı ve Tümöz Bey gibi kaliteli rakiplerinin ardında dördüncülük eden safkan uygun grupta yüksek ihtimalle koşuyu kazanacaktır.

Günün Ankara Tahmini;

1.ayak; 4,5,9,10
2.ayak; 3,4,5,6,10
3.ayak; 2,7,3,4
4.ayak; 4
5.ayak; 7,10,3,4,5
6.ayak; 1

kupon bedeli; 24 TL


NOT;

Altılı Ganyan Birim Fiyatı 6 kuruş oldu.Uygulama 1 mayıs 2014 perşembe Ankara yarış programı ile başlıyor.

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk