30 NİSAN 2014 ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


30 nisan 2014 tarihinde çarşamba günü Elazığ'da düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşuların başlama saati; 15:00
Altılı Ganyan başlama saati; 15:30
Yarışların bitiş saati; 18:00

Kalabalık yarış programındaki koşular çok zevkli mücadelelere sahne olacağı gibi tahmini de bir hayli zor olacak gibi gözüküyor.

Bu nedenle de altılı ganyan ikramiyesinin hatırı sayılır meblağ vermesi olası gözüküyor.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan THE MECANIC isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda kısa mesafeden ve Elazığ pistinden etkilenen safkanın uzayan mesafede alıştığı pistte çok etkili bir performans göstermesini bekliyorum.

Bu nedenle de banko bulmanın zor olduğu programda bu safkanı riske edip tek atabilirsiniz.

günün elazığ tahmini;

1.ayak; 1,2,9
2.ayak; 9,4,13,14
3.ayak; 7,9,10,13,1
4.ayak; 6
5.ayak; 3,4,5,11
6.ayak; 2,4,7,8,13

kupon bedeli; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk