Ana Sayfa » , » Özcan Yıldırım'dan büyük başarı

Özcan Yıldırım'dan büyük başarı

16 Mart 2002 yılında başladığı kariyerinde aradan geçen 12 senede 1000 birincilik alan Özcan Yıldırım başarısı ile göz kamaştırıyor.

Geçen sene yani 2013 yılında 144 yarış kazanan ve kariyerindeki en yüksek rakama ulaşan Özcan Yıldırım bu senede dört ayda 58 yarış kazanmayı başardı.

Özcan Yıldırım, 30 Nisan 2014 Çarşamba günü Azmi Reis isimli Arap tayı ile 1000’inci galibiyetini elde ederek her biniciye nasip olmayan eşiği atladı.

Özcan Yıldırım'ın başarılarının devamını diliyoruz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk