Ana Sayfa » , » Mustafa Çiçek 2014 Yılında Çoştu

Mustafa Çiçek 2014 Yılında Çoştu


2014 yılı Mustafa Çiçek için çok güzel ve başarılı geçiyor.Gösterdiği performans dikkat çeken Mustafa Çiçek 2014 yılının en çok kazanan jokeyi durumunda.

Mustafa Çiçek 2014 yılında katıldığı 467 koşuda 87 birincilik elde ederek %19'luk bir birincilik yüzdesi elde etmeyi başardı.

Bunun yanında 467 koşuda 86 ikincilik,65 üçüncülük,59 dördüncülük elde ederek %64'lük bir tabelaya girme oranı elde etti.

Mustafa Çiçek'i 82 birincilikle Halis Karataş takip ederken,usta jokeyin eşini kaybetmesinden dolayı az at bindiğini ve %32'lik bir birincilik yüzdesi yakaladığını da hatırlatalım.

Ayrıca Kadir Tokaçoğlu'nun da 2014 yılında %24'lük kazanma oranı ile Halis Karataş'tan sonra en yüksek orana sahip olduğunu da belirtelim.

Mustafa Çiçek'in 2014 yılındaki performansının daim olmasını ve başarılarının devam etmesini temenni ediyoruz.

(Bu bilgilerin güncelleme tarihi 30 Nisan 2014 Çarşamba Günü)
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk