29 NİSAN 2014 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 NİSAN 2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromundaki yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

Adana Yeşiloba hipodromundaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 1 numaralı Shark Attack isimli safkanı öneriyorum.

Uzun süre kum pistte start alan ve birinciliğe hasret kalan safkan,son çim koşusunda güzel bir birincilik elde etti bildiğiniz gibi.

2000 metre çim pistte muhtemelen yüksek tempolu geçecek koşuda sonlardaki etkili sprinti ile fotoyu önde geçecektir.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 6 numaralı Galina isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanan,bir önceki koşusunda ise Distant Rising,Glendor ve Çağantercan gibi sınıf safkanların arkasında dördüncülük elde eden Galina uygun rakiplerini geride bırakacaktır.

günün adana tahmini;

1.ayak; 1,5,6,7
2.ayak; 1
3.ayak; 1,3,6
4.ayak; 1,5,8
5.ayak; 6
6.ayak; 1,2,5,8,13,12

kupon bedeli; 10,80 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk