BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ 02-04-2014 CUMA


02-04-2014 tarihinde CUMA günü Bursa Osmangazi hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Bursa Osmangazi hipodromundaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 9 numaralı NİLSU isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanarak idmanlarındaki performansını yarışa yansıtan safkanın arka arkaya ikinci zaferine de oldukça yakın görüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Forzato isimli safkanı öneriyorum.

Arka arkaya koştuğu yarışlarda sert rakipleri ile mücadele eden safkanın uygun rakiplerini kilo dezavantajına rağmen geçeceğini düşünüyorum.


Günün Bursa Tahmini;

1.ayak 1,2,3,4
2.ayak; 9
3.ayak; 6,7,3,10
4.ayak; 1
5.ayak; 3,4,5,6,7
6.ayak; 7,8,9,1,5

kupon bedeli; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk