27 NİSAN PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 nisan 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 18:00 itibari ile sona erecek.

Günün Önemli koşuları;

3.ayak; Preveze Koşusu
4.ayak; İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Koşusu
5.ayak; Tsyd Koşusu

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 5 numaralı My Dear Son isimli safkanı öneriyorum.

Koşu sentetik kum pistte koşulsa zaten yanına hiçbir rakibini yaklaştıyacağını düşündüğüm safkanın çim pisttede bir birinciliği var.

Bu koşuda da yüksek formu ile yarışı kazanacağını düşünüyorum.Yanına at yazmak isteyenlere Halis Karataş'lı Kuloğlu'nu öneriyorum.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 8 numaralı Yaramaz Çocuk isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda eski günlerine dönüş sinyalleri veren safkanın artan formu ve kondüsyonu ile rakiplerini geçmesi normal sonuç olacaktır.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 1,3,6
2.ayak; 3,6,9,12,8
3.ayak; 5
4.ayak; H
5.ayak; 8
6.ayak; 4,5,6,8,9,13

kupon bedeli; 22,50 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk