Ana Sayfa » , » SILK KAPTAN ölümü ve veterinerler

SILK KAPTAN ölümü ve veterinerler

17 Mart 2013 Pazartesi günü Velifendi hipodromunda düzenlenen Gültekin Alpay koşusuna katılan SILK KAFTAN isimli safkan yarış içinde rahatsızlanarak hayatını kaybetmişti.

Safkanın hayatını kaybetmesi ile ilgili birçok iddia ortaya atılsa da tam olarak neden hayatını kaybettiği açıklanamadı.

Son 400 metrede sprint için jokeyinin teşvikleri sonucunda rahatsızlanan safkana veteriner müdahalesi olmamış.

Veterinerlerin ihmalkarlığı bu ölüme davetiye çıkarmış,en azında atın sahibi Kayhan Özcan ve ben bu düşüncedeyim.

300 bin TL ye yakın kazandığı ikramiye ile Sılk Kaptan ilerde başarılı yavrular verebilirdi.

Konuyla ilgili Kayhan Özcan'ın tweetleri;Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk