İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ 2 NİSAN 2014


2 nisan 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki yarış programı saat 21:30 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Gezeroğlu isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu ikinci bitirmesine rağmen yarışı kazanmış kadar koşan Gezeroğlu Selim Kaya ile fotoyu önde geçecektir.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 5 numaralı Son of Peace isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu bana göre muhteşem printi ile çok gösterişli kazanan ve rakiplerini son 100 metrede avlayan safkan artan formu ile bu koşuya da ağırlığını koyacaktır.

Bunun yanında altılı ganyanın ilk ayağında büyük ihtimal sürpriz bitecek.Kapatmanızı öneriyorum

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; H
2.ayak; 5,1,2,3
3.ayak; 2
4.ayak; 5
5.ayak; 5,6,7,8
6.ayak; 8,9,6,5

kupon bedeli; 19,20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk