ANKARA ALTILI TAHMİNİ 3 NİSAN 2014


3 mart Ankara Yarış programı 8 koşudan oluşuyor.Programdaki koşular saat 14:30 da başlayacak altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Günün Bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Cephei isimli safkanı öneriyorum.

Safkan son beş koşusunu tabelada bitirdi devam eden formu ile dişine göre rakipleri geride bırakacaktır diye düşünüyorum.

Günün sürprizini ise altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan İlkayım isimli safkandan bekliyorum.

günün ankara tahmini;

1.ayak; 3,2,4
2.ayak; 6,7,8,2
3.ayak; 1,2,5,6
4.ayak; 1
5.ayak; 8,9,10
6.ayak; 1,2,8,12,7
Paylaş :

1 yorum:

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk