ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 1 NİSAN 2014

ankara yarış programı
1 nisan 2014 tarihinde salı günü Ankara 75.yıl hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Ankara yarış programındaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Ankara yarış programının 1. yarış günün günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı Yolalan isimli safkanı öneriyorum.

Daha zor gruplarda sert rakipleri ile mücadele eden safkanın uzun süre sonra uygun bir grup bulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Ankara pistini yadırgamazsa kendisini tanıyan usta jokeyi Gökhan Kocakaya ile koşuyu kazanacaktır.

günün ankara kuponu;

1.ayak; 2,3,4
2.ayak; 1,5
3.ayak; 3,4,2
4.ayak; 4
5.ayak; 3,2,6
6.ayak; 1,2,5,6,11

kupon bedeli; 13,50 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk