İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 04-04-2014

4 nisan 2014 tarihinde cuma günü İstanbul Veliefendi hipordomunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da start alırken,altılı ganyan saat 19:00 da başlayacak.

İstanbul Veliefendi hipodromunda koşular saat 21:30 itibari ile son bulacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 3 numaralı Zirenkkaya isimli safkanı öneriyorum.

İdmanlarına hız veren ve gördüğü yarışlarla formunu arttıran safkanın ekürisi Karagüzel'in yardımları ile sonlarda etkili sprinti ile yarışı kazanacağını düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında Reha Eken koşusunda mücadele edecek olan 1 numaralı My Secret isimli safkanı öneriyorum.

Son dört koşusundan üç birincilik çıkaran ve kum pisti çok seven safkanın uygun rakiplerini geride bırakması normal sonuç olacaktır.

günün istanbul tahmini;

1.ayak; 1,5,6,7
2.ayak; 3
3.ayak; H
4.ayak; 1
5.ayak; 2,3,6
6.ayak; 4,7,10,13,6,2,5

kupon bedeli; 21 TL

4 nisan istanbul at yarışı programı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk