İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 31 MART 2014


31 Mart 2014 tarihinde pazartesi günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:45 de start alacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da başlayacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki yarış programındaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın beşimci ayağında start alacak olan 5 numaralı Artic Man isimli safkanı öneriyorum.

Uygun grupta önlerde istediği tempoyu kurması halinde kendisini tanıyan jokeyi Sadettin Boyraz ile bu safkanın yarışı kazanmasını bekliyorum

Her ne kadar safkanın totosu vasat gözükse de Artic Man 2013 yılında Gazi koşmuş ve dördüncü olmayı başarmış güçlü bir kan hattına sahip bir safkandır bunu da hatırlatmak lazım.

Bunun dışında altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Mevlana koşusu seyrine doyum olmayacak mücadelelere sahne olacak gibi gözüküyor.

Bu koşuda Kuloğlu,My Dear Son ve Hakeem isimli safkanları ayırmadan kuponlarınıza eklemenizi öneriyorum.

Günün sürprizini ise altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 3 numaralı Yusufcuk yapabilir DİKKAT...

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 3,5,2,9
2.ayak; 1,3,7,8
3.ayak; 2,3,6,7
4.ayak; 4,3,2
5.ayak; 5
6.ayak; 1,2,8,6,3
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk