Ana Sayfa » , » 2014 Mevlana Koşusu-My Dear Son

2014 Mevlana Koşusu-My Dear Son


İstanbul Veliefendi hipodromunda 2014 Mevlana koşusunu My Dear Son isimli safkan jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Hakeem isimli safkan ikinci,Benelux üçüncü,Kuloğlu ise dördüncü olarak tamamladılar.

Bu önemli koşuyu kazanarak güçlü rakiplerine üstünlük kuran My Dear son'un yarışı bitiriş derecesi 1.29.83 olurken,ganyanı da 1.35 verdi.

yarışı izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk