ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ 5 NİSAN 2014

5 nisan 2014 tarihinde cumartesi günü Ankara 75.yıl hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Ankara yarış programındaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Gemici isimli safkanı öneriyorum.

Daha sert rakiplerle mücadele eden ve uygun grupları yakaladığı zaman koşuları rahat kazanan safkanın bu koşudaki rakiplerini rahat geçmesini bekliyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 4 numaralı Princess Seahero isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda Hayatım isimli safkanın boyun farkıyla arkasında kalan safkan bu koşudan sonraki idmanlarında oldukça güçlü gözüktü.

Princess Seahero'nun bu yarışla birlikte birincilik serisine başlayacağını düşünüyorum.

Ankara At Yarışı Programı
Günün Ankara Tahmini;

1.ayak; 1,2,3,4
2.ayak; 1,3,5
3.ayak; H
4.ayak; 1
5.ayak; 4
6.ayak; 3,4,5,2,10

kupon; 18 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk