Ana Sayfa » , » Hernando Beyi Muhteşem Sprinti ile kazandı

Hernando Beyi Muhteşem Sprinti ile kazandı


13 nisan 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenen İstanbul Emniyet Müdürlüğü koşusunu Hernando Beyi isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başardı.

Son viraj dönülürken grubu arkalarda takip eden son 200 metrede en dışa çıkarak sprinte kalkan safkan foto önünde Sanzatu'ya 2 boy fark atmayı başardı.

Çok gösterişli bir yarış kazanan Hernando Beyi ilerleyen günlerde adından sözettirmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Bu önemli koşuyu Sansatu ikinci,El Ganador üçüncü,Virtues Champ isimli safkanda dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın bitiriş derecesi; 1.56.80
Ganyan; 2.90
Farklar; 2,5 boy-3,5 boy-4,5 boy

yarışın videosunu izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk