BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 14 NİSAN 2014


14 nisan 2014 tarihinde pazartesi günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da başlayacak.

Bursa Osmangazi hipodromundaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 7 numaralı Ghost Mountain isimli safkanı öneriyorum.

Rakiplerine göre koştuğu koşularda daha iyi performanslar gösteren ve son beş koşusundan beş tabela çıkaran safkan maiden dan çıkacaktır.

Günün bursa kuponu;

1.ayak; 7
2.ayak; 1,4,5
3.ayak; 1,4,5
4.ayak; 1,2,3
5.ayak; 4,5,6,7
6.ayak; 3,6,7,9,8

kupon bedel; 27 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk