Ana Sayfa » , » 2014 Sadık Eliyeşil Koşusu Karabekmez

2014 Sadık Eliyeşil Koşusu Karabekmez


18 nisan 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulan Sadık Eliyeşil koşusunu Karabekmez isimli safkan Uğur Polat ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu son 100 metredeki etkili atakları ile kazanan Karabekmez 2014 Gazi koşusuna da göz kırptı.

Orjini itibari ile ıslanan pisti seven safkanın bu müthiş performansı beni bir yarışsever olarak çok etkiledi.Bakalım ilerleyen günlerde safkan nasıl bir performans gösterecek.

Bu önemli koşuyu Campio ikinci,Cyrctal Clear üçüncü,Bawikal ise dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın bitiriş derecesi; 1.58.70
Ganyan; 2.65
Farklar; Boyun-1,5 boy-1 boy

yarışın videosunu izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk