Ana Sayfa » , » Halis Karataş geri dönüyor

Halis Karataş geri dönüyor

Türkiye'nin en önemli jokeyi olan Halis Karataş eşi Begüm Atman Karataş’ın hayatını kaybetmesinden sonra bir süredir at binmiyordu.

Yapılan açıklamaya göre 20 Nisan 2014 Pazar günü Halis Karataş pistlere geri dönüyor.

Halis 20 nisan İstanbul yarış gününde Karataş’ın STONE GREEN, BABA MEVLÜT ve TEKFUR isimli safkanlara bineceği öğrenildi.

Tekrar usta jokeyimize başsağlığı diliyorum...
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk