13 NİSAN 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


13 nisan 2014 tarihinde pazar günü İstanbul veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Programın önemli koşuları;
  • 2.ayak; İstanbul Emniyet müdürlüğü
  • 3.ayak; Ergin Talay
  • 4.ayak; Ali Doğan Ünlü
  • 5.ayak; Mohaç
  • 6.ayak; Orhan Meker
Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Brave Son isimli safkanı öneriyorum.

Safkan son iki koşusunu kazanmayı başarırken,bir önceki koşusunda da sezonun flaş safkanı My Dear Son'ın arkasında ikinci oldu.

Uygun grup yakaladığında birinciliğe ulaşmasını çok iyi başarıyor bu koşuda da kazanması normal sonuç olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında Mohaç Koşusunda start alacak olan 1 numaralı Başseklavi isimli safkanı öneriyorum.

Uzun bir aradan sonra start aldığı koşuda GümbürGümbür'ün yarım boy arkasında ikincilik elde eden safkan artan yarış kondüsyonu ile çok iyi koşacaktır.

Başseklavi 2013 yılında bu tarz grupları çok önemli koşularda geride bırakmayı başarmıştı son koşusunda da kalitesinden bir şey kaybetmediğini gösterdi bu koşuyu kazanacaktır.

Günün son ayağında sürpriz beklediğimi ve ikinci ayakta da 4 numaralı Mitico'dan çok ters bir yarış beklediğimi de son olarak söylemekte yarar var.Şeytanınız Bol Olsun....

Günün İstanbul Kuponu;

1.ayak; 1,2,4,5,9
2.ayak; 8,1,6,7,4
3.ayak; 2
4.ayak; 6,1,3,8
5.ayak; 1
6.ayak; 1,7,8,9,12,4,6

kupon bedeli; 35 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk