Ana Sayfa » , » Bir programda iki farklı altılı oynanabilecek

Bir programda iki farklı altılı oynanabilecek

20 Nisan 2014 Pazar günü koşulacak Adana yarış programı ile birlikte yarışseverlere birgün içinde aynı programa iki farklı altılı yapma fırsatı sunulacak.

Yani yarış programı 9 ve üzeri yarışlardan oluşuyorsa 9 ve üstü koşulu programlarda birinci koşudan başlamak üzere iki Altılı Ganyan, ikinci koşudan başlamak üzere iki Beşli Ganyan uygulamasına geçilecektir.

Örnek vermek gerekirse;

9 koşulu yarış programında; 

1. altılı ganyan: 1-2-3-4-5-6. koşularda;
1. beşli Ganyan: 2-3-4-5-6. koşularda;

2. 6'lı Ganyan: 4-5-6-7-8-9. koşularda;
2.Beşli Ganyan: 5-6-7-8-9. koşularda

Oynanabilecek.

Bu uygulamanın gerçerli olduğu programlarda birinci üçlü ve dörtlü ganyan oyunları oynanamayacak.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk