Ana Sayfa » , » Ankara'da Starterlar izinsiz starta çıkamayacak

Ankara'da Starterlar izinsiz starta çıkamayacak

Ankara Yüksek Komiserler kurulunun aldığı karara göre artık starttan çıkma sorunu yaşayan safkanlara yardım için starta çıkan starterler bunu izinsiz yapamayacak.

Start sorunu yaşayan safkanlara yardım-teşvik için çıkan starterlar Mali Komiser Kurulundan izin almadan çıkamayacaklar.

Bu kararın neden alındığı konusunda çeşitli sebepler olabilir ancak her şehrin komiserler kurlunun birbirinden bağımsız,kendi kafasına göre kararlar alması hiç hoş gözükmüyor.

Bunun yanında bir safkana izin verip diğerine verilmezse ortaya haksızlık çıkacağı gibi,bu izinlere hangi kıstaslara göre izin verilecek gibi sorularda kafamızı karıştırıyor.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk