Ana Sayfa » , » 2014 Yalova koşusunu Demirdöven kazandı

2014 Yalova koşusunu Demirdöven kazandı


18 nisan 2014 tarihinde Bursa Osmangazi hipodromunda düzenelenen Yalova koşusunu Demirdöven isimli safkan Murat Gündüzeli ile kazanmayı başardı.

Starttan çıktığı gibi temposunu kuran ve rakiplerini yanına yaklaştırmayan safkan beyaz bayrak ayna yaparak arka arkaya sekizinci koşusunu kazandı.

Bu önemli koşuyu Şahpazlı ikinci,Tümöz Bey üçüncü,Turabi ise dördüncü olarak tamamladırlar.

Yarışın bitiriş derecesi; 1.34.66
Yarışın ganyanı ; 1.35
Farklar; 1,5 boy-2,5 boy-2 boy

yarışı izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk