ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ 19 NİSAN 2014

19 nisan 2014 tarihinde cumartesi günü Ankara 75. yıl hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Ankara yarış programındaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 8 numaralı Royal Tozan isimli safkanı öneriyorum.

Uzun zamandır beklentileri karşılayamayan safkanın son koşusunda elde ettiği birincilik oldukça güzeldi.

Sevdiği pist ve mesafede start alacak safkanın uygun rakipler önünde arka arkaya ikinci birincilik alacağını düşünüyorum.

günün ankara tahmini;

1.ayak; 2,4,5,6
2.ayak; 8
3.ayak; 1,2,3,4
4.ayak; 1,2,5
5.ayak; 1,5
6.ayak; 8,1,4,3,2

kupon bedeli; 24 TL

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk