ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 13 NİSAN PAZAR


13 nisan 2014 pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı dokuz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:15 de başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

Adana Yeşiloba yarış günündeki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Kalabalık ve tahmini zor yarış programı hatırı sayılır bir ikramiye verecek gibi gözüküyor.

Günün banko olarak verebileceğim tek ismi altılı ganyanın son ayağında start alacak 1 olan 1 numaralı Shameless isimli safkan.

Çim pistte ilk kez start alacak safkanın bu pistte iyi bir performans göstermesi orjinine göre muhtemel sonuç olacaktır.

1200 metre de tam mesafesi olan Shameless bu koşuyu kazanabilir riske girip tek atabilirsiniz sonuçta yarışta 18 at yarışacak.

Günün Adan Kuponu;

1.ayak; 3,5,13
2.ayak; 4,5,11,12
3.ayak; 1,5,4
4.ayak; 7,2,3,5
5.ayak; 7,8,9,2,13
6.ayak; 1

kupon bedel; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk