ADANA ALTILISI TAHMİNİ 8 HAZİRAN PAZAR

8 haziran 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Günün önemli koşusu;

4.ayak; Demre Koşusu
5.ayak; Portakal Bahçeleri Koşusu

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Küçük Matra isimli safkanı öneriyorum.

Yarış hayatı boyunca koştuğu 14 koşuda da tabelada kendine yer bulan ve yarışlarda varlığını hissettiren safkan artık kazanmayı da öğrendi.

Bu nedenle de bu koşuyu da kazanıp duble yapmasını bekliyorum.

Günün Adana Kuponu;

1.ayak; 2,3
2.ayak; 1,3,7,6
3.ayak; 8,5,4
4.ayak; 1
5.ayak; 10,4,5,11,2
6.ayak; 1,2,3,4,10

kupon bedeli; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk