Ana Sayfa » , » Matador Yaşar çiftliğe gitti

Matador Yaşar çiftliğe gitti


2012 yılında gazi koşusunu kazanınca dikkatleri üzerine çeken ve şampiyon bir safkan olmasına kesin gözüyle bakılan Matador Yaşar yaşadığı form düşüklüğünü bir türlü üstünden atamadı.

2013 Ağustos ayında yeniden pistlere dönen ve 7 yarış gören safkan bu yarışlarda çok kötü bir performan sergileyip yarışseverleri şaşırtmıştı.

Bu dönemde ciddi bir startta kalma sorunu yaşayan Matador Yaşar'ın yetkilileri bu durumla beraber safkanı çiftliğe götürmeye karar verdi.

Bir süre çiftlikle kalacak olan Matador Yaşar mayıs-haziran aylarında yeniden Velifendi hipodromuna gelecek.

Safkanın yetkilileri bu süre içinde start sorunu ve pskilojik destek gibi konularda önlem alacak.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk