Ana Sayfa » , » Kurtel ekürisine büyük şok

Kurtel ekürisine büyük şok


Son yıllarda ay yarışına büyük yatırımlar yapan hem Türkiye'de hem de yurtdışında adını duyuran Kurtel ekürisi büyük bir şok yaşadı.

26 mart 2014 tarihinde çarşamba günü Ayşegül Kurtel’e ait 3 yaşlı HYPER SONIC isimli safkanın alınan salyasında yasaklı METIL PREDNIZOLON maddesi tespit edildi.

Bu olay sonrasında ekürinin büyük bir şok yaşadığı ve ilgililerin ifadelerinin alındığı söylendi.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk