Ana Sayfa » , » Halis Karataş eşini kaybettikten sonra ilk kez Veliefendi de

Halis Karataş eşini kaybettikten sonra ilk kez Veliefendi de


Halis Karataş'ın eşi Begüm Atman Karataş hayatını kaybetti bildiğiniz gibi.Bu vefatın ardından bir süredir yarışmayan Halis Karataş İstanbul Veliefendi hipodomuna gelecek.

Yaşam Boyu Başarı Ödülünü almak için Byerley Turk salonunda yapılacak ödül törenine katılacak olan Halis Karataş dostları ile buluşacak.

Halis Karataş ve ailesine başsağlığı dilerken merhum Begüm Atman Karataş'a rahmet diliyoruz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk