6 NİSAN 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6 nisan 2014 İstanbul yarış programı
6 nisan 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

İstanbul Veliefendi programındaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 9 numaralı Kobra Sel isimli safkanı öneriyorum.

Start girişinde huzursuzluk yapması bu safkanın yarışı çok rahat kazanmasını bekliyorum.

Günün ikinci bankosu olarak ise altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 5 numaralı SonYağmur isimli safkanı öneriyorum.

Sevdiği pist ve mesafede SonYağmur'un sonlardaki etkili sprinti ile yarışı kazanacağını düşünüyorum.

Günün İstanbul Kuponu;

1.ayak; 1,2,3,4,7
2.ayak; 9
3.ayak; 1,3,4,7
4.ayak; 5
5.ayak; 8,1,6,3
6.ayak; 1,3,4,5,7

kupon bedeli; 20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk