ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 08-04-2014

Adana At Yarışı
08-04-2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:45 de başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

Adana Yeşiloba yarış programındaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında koşulacak Jandarma koşusunda start alacak olan 6 numaralı Fire Mambo isimli safkanı öneriyorum.

Son iki koşusunda çok sert rakiplerle start alan safkan uygun grupta kendisini tanıyan jokeyi Yücel Bilik ile fotoyu önde geçecektir.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 6 numaralı Artvinli isimli safkanı öneriyorum.

Çim piste yatkın orjini ve Özcan Yıldırım faktörü ile kalabalık koşuda riske de girerek bu safkanı tek atabilirsiniz.

günün adana kuponu;

1.ayak; 1,2,3,9
2.ayak; 5,7,1,3,11
3.ayak; 6
4.ayak; 2,3,4,6,11
5.ayak; 8,9,3,2,12
6.ayak; 6

kupon bedeli; 25 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk