İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 9 NİSAN 2014

istanbul veliefendi yarış programı
9 nisan 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da başlayaca,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 da sonra erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan King River isimli safkanı öneriyorum.

Bu grubun çok daha üstünde rakiplerle çok kaliteli mücadeleler veren safkan Selim Kaya ile uygun rakiplerini çok rahat geçecektir.

Günün sürpriz isimli olarak da altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı Şah Remo isimli safkanı öneriyorum.

Bir süredir boş koşan safkan idmanlarında daha iyi gözükmeye başladı,bu yarışla birlikte iyi koşmaya başlayacaktır ihmal etmeyin.

Ayrıca altılı ganyanın ilk ayağında mücadele edecek bütün safkanların yarışı kazanma şansı olduğunu düşünüyorum,mümkün olduğunca çok at yazın...

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; H
2.ayak; 8,1,4,2
3.ayak; 1,4,5,7
4.ayak; 5,2
5.ayak; 1
6.ayak; 1,4,7,8,9

kupon bedeli; 56 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk