Ana Sayfa » , , » Çanakkale Zaferi Koşusu-ERTÜRK

Çanakkale Zaferi Koşusu-ERTÜRK

ertürk
1600 metre çim pitte koşulan ve 4 ağustos 2013 tarihinin en önemli koşusu olan Çanakkale zaferi koşusunu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak Ertürk kazandı.

Bursa'daki çim pist performansı ile göz dolduran ve gelecek vaadeden yetenekli safkan Ertürk koşuyu kendisini tanıyan ve Bursa'nın jokeyi olarak bilinen Murat Gündüzeli ile kazanmayı başardı.

Ertürk'ün bitiriş derecesi 1.46.55 olurken ganyanı da 3.30 verdi.

Bu önemli koşuyu Ertürk'ü kum pistte iki defa geçmeyi başaran Saadın Zaferi ikinci olarak bitirirken,sonlardaki etkili sprinti ile gözdolduran Derhadır üçüncü,Başseklavi ise dördüncü olarak bitirdiler.

Halis Karataş'ın bindiği ve koşunun favorisi olan Kurtçabey ise koşuyu 7.olarak bitirerek büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Ertük bu önemli koşuyu kazanarak sahiplerinin 300 bin TL lik ödülü kazanmasını sağlarken grup mücadelelerde isminden çok sözettireceğini de yarışseverlere gösterdi.

Safkanın İstanbul ve ankara pistlerinde koşması gerektiğini ve Bursa'da harcandığını düşünenlerdenim ve çim pistte kolay kolay geçilmeyecek bir safkan olduğunu düşünüyorum

2013 Çanakkale Zaferi Koşusu-ERTÜRK

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk