Ana Sayfa » , , » Safiyettin Sakarya Koşusu - My Number One

Safiyettin Sakarya Koşusu - My Number One

my number one
1500 metre sentetik kum pistte koşulan ve jokey kulübünün geçmişinde görev yapmış Safiyettin Sakarya koşusunu My Number One isimli safkan kazandı.

Jokeyi Halis Karataş ile son 300 metrede liderliği ele geçiren My Number one koşuyu rahat denebilecek bir tempoda kazanmayı başarmıştır.

My Number One'ın bitiriş derecesi 1.33.67 olurken ganyanı ise 2.10 verdi.

Bu önemli koşuyu Final road ikinci olarak bitirirken,sonlarda etkili gelen ancak sprintte geç kalan Binbir Umut üçüncü,Snowango isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

My number one bu önemli koşudaki performansı ile bu tarz grupları rahat geçeceğini bizlere birkez daha gösterdi safkan yarış içinde sorun yaşamadığı sürece koştuğu koşuları kazanacaktır DİKKAT.

Safiyettin Sakarya Koşusu-MY NUMBER ONE


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk