Ana Sayfa » , » 7 Ağustos İstanbul At Yarışı Tahminleri

7 Ağustos İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.Ayak ;

Son günlerin formda jokeyi ve her zaman güvenebileceğiniz Özcan yıldırım'ın bindiği Tekdoğan'ın bu grubu geçmesi normal bir sonuç olacaktır.Ancak ilk ayak olması ve hafif kilolu atların varlığı koşuyu karıştırabilir.Bu nedenle 3 numaralı Kral Yolu,7 numaralı Radikal Star ve 4 numaralı Bayramemmiyi de kuponlara ekleyebilirsiniz.

2.Ayak ;

Günün en zor koşularından biri olduğu için çok at yazmakta fayda var.Sırasıyla 3 numaralı Bolkarkızı,4 numaralı Dilekkaya,5 numaralı Ozican ve 1 numaralı Kurkut Şivga ayırt edilmeden yazılmalıdır.Koşunun sürprizini 13 numaralı Sevgi Ateşi koşunun bombasını ise 8 numaralı Durmazer yapabilir.

3.Ayak;

Halis Karataş avantajı ile 6 numaralı Yol Bulan günün en güvenilir atı olarak ön plana çıksa da 3 numaralı Ayçıra yı da ihmal etmemek lazım.5 numaralı Yenikaya gelirse tsunami etkisi yaratır aman dikkat.

4.Ayak;

1 numaralı Astorya benim kuponumun teki olacak.Yanına at yazacaksanız önde boş kalırsa ve temposu bozulmazsa 7 numaralı Only yeterli olacaktır.

5.Ayak;

1 numaralı Babür yakın ara 2 ikincilikten sonra son koşusunu da üçüncü olarak bitirdi ve Selim Kaya ile bence maiden dan çıkacaktır.Günün diğer bir güvenilir atı olacaktır.Yanına at yazacaksanız 5 numaralı  Tek Zulut ve 11 numaralı "Mürvetim"i önereceğim.

6.Ayak;

Geçenlerde Zaralı Sultan'ı sizlere tek olarak önermiştim ancak çok kötü koşarak koşuyu 7. bitirdi.Yine de ben bu grubu geçecektir diye düşünüyorum.14 numaralı Okinawa ve 7 numaralı Pamuk Nine ciddi rakipleri olur.11 numaralı Çeliknaz ise koşunun bombası.

istanbul tahminleri

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk