İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 25 NİSAN CUMA

25 nisan 2014 tarihinde cuma günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Günün Önemli Koşuları;

2.ayak; Tali Çalbatur
4.ayak; Sipahi Ocağı binicilik Kulübü

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 7 numaralı Celeritas isimli safkanı öneriyorum.

Uzun bir aradan sonra gördüğü koşu ile nefes açan safkanın gerçek gücünü yarışa yansıtacağını,eküri avantajı ve Selim Kaya faktörü ile fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 6 numaralı Manoush isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu ölçü almadığım safkanın sevdiği pist ve mesafede kantarmasını iyi tanıyan jokeyi ile sonlarda rakiplerini avlayacaktır.

günün istanbul tahmini;

1.ayak; 7,8,5,3,1
2.ayak; 7
3.ayak; 4,7,8,10,11
4.ayak; 6
5.ayak; 1,2,4,5
6.ayak; 10,6,4,1,8,7

kupon bedeli; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk