Ana Sayfa » , » Bitirim Karınca isimli safkanın sahipleri

Bitirim Karınca isimli safkanın sahipleri


Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Akhisar Belediyespor’un iki önemli oyuncusunun Bitirim Karınca'nın sahipleri olduğunu biliyor muydunuz.

Sertan Vardar ile Oğuz Dağlaroğlu ikilisi Bitirim Karınca’yı ortak olarak aldılar ve safkanın başarılı performansı ile de bu safkandan hatırı sayılır bir para kazandılar.

Atom Karınca-Özgül orjinli safkan yarış hayatında koştuğu 8 koşunun dördüncü birincilikle tamamlarken,2 ikincilik bir de dördüncülük elde etti.

Verdiği aradan sonra birincilik elde edemese de ilerleyen günlerde safkanın ismini birincilikleri ile duyuracağını şüphe yok.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk