22 NİSAN SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

22 nisan 2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programında sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:45 de başlayacak,altılı ganyan ise 19:00 da start alacak.

Adana Yeşiloba programındaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Günün Önemli Koşusu;

Dördüncü Ayak; ADRASAN KOYU

Kalabalık ve tahmini zor yarış programının hatırı sayılır bir ikramiye vereceğini düşünüyorum bu nedenle de altılı kuponlarını kurarken sürpriz safkanları bulmamız lazım.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 6 numaralı Black Model isimli safkanı öneriyorum.

Bir süredir form düşüklüğü yaşayan safkan sevdiği pist ve mesafede uygun rakiplerini geçecek güç ve kaliteye sahip.

Kantarmasını tanıyan jokeyi Özcan Yıldırım ile programın en şanslı safkanı olarak göze çarpıyor.

Günün Adana Tahmini;

1.ayak; 1,9,4
2.ayak; 1,4,6,9,18
3.ayak; 11,8,13
4.ayak; 6
5.ayak; 5,6,7,1
6.ayak; 3,4,5,11

kupon bedeli; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk