Ana Sayfa » , » 5 safkanın devrildiği koşunun sonuçları

5 safkanın devrildiği koşunun sonuçları


24 Nisan 2014 tarihinde Perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda koşulan yarış programının altıncı koşusunda bildiğiniz gibi kötü bir kaza yaşandı.

Son virajın dönülmesine metreler kalan 1 numaralı EXTRA LORD, 6 numaralı ÖĞÜTHAN, 7 numaralı RAPTOR FORCE, 8 numaralı TOPALOĞLU ve 10 numaralı PRENSES SERA isimli safkanlar jokeyleri ile birlikte devrildiler.

Kazanın hemen ardından hastaneye sevk edilen jokeylerden Sadettin Boyraz geceyi hastanede geçirirken,ağrı hisseden Fatih Vurucu,Aytek Dülger'in ciddi bir durumun olmadığı belirtildi.

RAPTOR FORCE isimli safkanın kaza sonrası ne yazık ki ayağında kırık meydana geldiği için uyutuldu.

Bu kazadan etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz...

Kazanın olduğu koşuyu izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk