ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ 26-04-2014

26-04-2014 tarihinde cumartesi günü Ankara 75.Yıl hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

Ankara 75.yıl hipodromundaki yarış programı saat 18:00 itibari ile sona erecek.

Programdaki koşulara katılan safkanların az olması nedeniyle programında çok yüksek miktarlarda bir ikramiye vermesini beklemiyorum.

Bu nedenle de kuponlarınızda misli tercihini denemenizi öneriyorum.

Günün önemli koşuları;

4.ayak; Necati Ünsal
5.ayak; Dünya Veterinerler Günü

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı Tozan isimli safkanı öneriyorum.

Uzun bir zaman sonra gördüğü koşuda yakın ara üçüncülük elde eden ve kondüsyonunu geliştiren safkanın kendisini çok iyi tanıyan usta jokeyi Ahmet Çelik ile yarışı kazanacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 3 numaralı DutyFree isimli safkanı öneriyorum.

Çok uygun grupta start alacak safkanın sonlardaki etkili sprinti ile yarışı lehine çevirmesi normal sonuç olacaktır.

Günün üçüncü bankosu olarak da altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 5 numaralı CemreSu isimli safkanı öneriyorum.

Yarış hayatının ilk koşusunu dördüncü bitirdikten sonra,900 metre çim pistteki koşuyu 58.81 lik derecesi ile kazanan safkan idmanlarında da ışıl ışık bu koşuyu da kazanacaktır.

Günün Ankara Tahmini;

1.ayak; 5
2.ayak; 5,2,3
3.ayak; 2,4,6
4.ayak; 4
5.ayak; 3
6.ayak; 8,5

kupon bedeli 20 misli 18 TL
Paylaş :

1 yorum:

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk