23 NİSAN 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

23 Nisan 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 da sona erecek.

Günün Önemli Koşuları;

2.ayak; İstanbul Belediye Başkanlığı Koşusu
4.ayak; Vural Çakım koşusu

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında efsane safkan Johnny Guitar'ın sahibi rahmetli Vural Çakım adına düzenlenecek koşuda start alacak olan 3 numaralı Hakeem isimli safkanı öneriyorum.

Sakatlıktan sonra koştuğu ilk koşuda sezonun flaş safkanlarından biri olan MY DEAR SON gibi önemli bir rakibin 2,5 boy arkasında kalan safkan artan kondüsyonu ile koşunun en şanslı ismi.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 3,4,5
2.ayak; 7,4,3,9,2
3.ayak; 1,2,4,7
4.ayak; 3
5.ayak; 2,6
6.ayak; 8,14,1,4

kupon bedeli; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk