İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ 20 NİSAN PAZAR

20 nisan 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 18:00 da sona erecek.

Günün önemli koşuları;

Üçüncü Ayak; Nimet Üyken koşusu
Dördüncü Ayak; 23 Nisan koşusu

Yorumlara geçmeden Halis Karataş'ın eşinin ölümünden sonra ilk kez at bineceğini de hatırlatalım.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Hasanşah isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu çok rahat kazanan ve daha önceki koşularında da sert rakiplerle çok iyi mücadeleler gösteren safkanın uygun grupta Ahmet Çelik ile koşuyu kazanacağını düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak ise altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Maximus Dream isimli safkanı öneriyorum.

Ekürisinin yarışı hızlandırması ile sonlarda etkili sprinti ile rakiplerini geçmesini beklediğim safkan son koşusunda çok daha sert rakipleri geçti hatırlatmakta fayda var.

Günün üçüncü bankosu olarak ise altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan şampiyon safkan Baba Mevlüt'ü öneriyorum.

Sakatlıktan sonra sahalara döndüğü koşuyu kazanmayı başaran safkanın Halis Karataş ile fotoyu önde geçmesi normal sonuç olacaktır.

Günün İstanbul Kuponu;

1.ayak; 1,2,6
2.ayak; 1,2,7,4,9
3.ayak; 1
4.ayak; 1
5.ayak; 2
6.ayak; 4,5,6,7

kupon bedeli; 3 TL


bu kuponu misli olarak da yapabilirsiniz.Favoriler geldiği takdirde fazla ikramiye vermeyecektir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk