Ana Sayfa » , » Halis Karataş toparlanamıyor

Halis Karataş toparlanamıyor

Eşini kaybettikten sonra bir süredir at binmeyen Halis Karataş pistlere geri döndü hepimizinde bildiği gibi.

Ancak çok zor bir dönem yaşayan ve hayat arkadaşını genç yaşta toprağa veren Halis Karataş yarışlarda eski formunu yakalayamadı.

Pistlere döndükten sonra yarış kazanamayan Halis Karataş'ın en kısa zamanda formunu kazanmasını ve kendini toparlamasını dilerim.

Çünkü biraz daha bu formsuzluğu devam ederse kariyeri boyunca Halis Karataş'ı eleştirmek için fırsat kollayanlar iş başına dönecektir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk