Ana Sayfa » , , , , , » Thunder Bolt Bold Pilot'u Geçiyor

Thunder Bolt Bold Pilot'u Geçiyor


Thunder Bolt çok güçlü ingiliz atlarının yarıştığı efsane günlerde bir tık geride kalsa da önemli bir yarış atıydı.

Johnny Guitar efsanesi ile sık sık karşılaşan ve büyük bir mücadele gösteren,Bold Pilot efsanesini yağmurlu havada da olsa geçmeyi başaran Thunder Bolt hatırlanması gereken bir ingiliz atıdır.

Thunder Bold Cumhurbaşkanlığı koşusunda Bold Pilot,Damista,Airman,Ramadan,Moon Shine gibi önemli atları geride bırakarak koşuyu kazanıyor.

Thunder Bolt Bold Pilotun 11 yarış üst üste kazanma rekoru bu koşuyla son bulmuştur ayrıca bu koşu ile pistlere veda etmiştir.

Bu güzel ve zevkli koşuyu sizlerle paylaşıyoruz iyi seyirler...

Thunder Bold
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk